KONST / Litografier / Färglitografi 12257367
nr 1225 7367
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 174/260. Motivet: 47x63 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:18:31
17/12 17:56:34
100 kr
17/12 19:52:17
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér